Výzva Kultura pro Ukrajinu

Obec překladatelů se spolu s řadou dalších institucí z české kulturní scény připojila ke společné výzvě Kultura pro Ukrajinu.

Jejím cílem je uspořádat 3. března od 18 hodin benefiční koncert na Kampě, vyjádřit solidaritu ukrajinským obyvatelům a vybrat finanční prostředky na jejich podporu.

Během koncertu vystoupí čeští hudební interpreti a osobnosti kulturní scény. Program bude upřesněn v následujících dnech.

Aktuální informace najdete na Kultura pro Ukrajinu | Facebook.

Představujeme

Změna bankovního spojení

Upozorňujeme členy, že po sloučení Equa bank s Raiffeisenbank se mění bankovní spojení Obce překladatelů. Od 14. 11. 2022 platí nové číslo účtu OP 1014328992 / 5500 u Raiffeisenbank.

Používejte prosím při všech platbách a v trvalých příkazech nový kód banky 5500! Staré číslo účtu bude fungovat souběžně pouze do 15. 5. 2023.

Právní poradna Obce překladatelů

Pro členy Obce překladatelů je nyní k dispozici bezplatná autorskoprávní poradna. Dotazy můžete advokátní kanceláři Štaidl-Leška Advokáti klást na telefonu 222 520 096, ve facebookové skupině Právní poradna Obce překladatelů nebo zasílat e-mailem na asistent@staidl-leska.com.