Poslední Bubeníčci

Tradice bubeníčkovských večerů po dvaceti pěti letech končí. Závěrečný večer se koná v pondělí 5. června od 19.30 ve Zlatém dvoře v Husově ulici, naproti kostelu sv. Jiljí.

Na rozloučenou s fenoménem Bubeníčci věnují své drobné prózy, fejetony, vyprávění o překladu a překládání Vlasta Dufková, Daniela Fischerová, Věra Koubová, Václav Jamek, Přemysl Rut a Michal Zahálka. Hudební spolupráce Přemysl Rut, Markéta Potužáková a Zdeněk Zdeněk.

Zveme všechny dlouholeté příznivce a doufáme, že se budeme nadále setkávat nejen na akcích z cyklu Poznejte svého překladatele!

Pozvánka

Představujeme

Změna bankovního spojení

Upozorňujeme členy, že po sloučení Equa bank s Raiffeisenbank se mění bankovní spojení Obce překladatelů. Od 14. 11. 2022 platí nové číslo účtu OP 1014328992 / 5500 u Raiffeisenbank.

Používejte prosím při všech platbách a v trvalých příkazech nový kód banky 5500! Staré číslo účtu bude fungovat souběžně pouze do 15. 5. 2023.

Právní poradna Obce překladatelů

Pro členy Obce překladatelů je nyní k dispozici bezplatná autorskoprávní poradna. Dotazy můžete advokátní kanceláři Štaidl-Leška Advokáti klást na telefonu 222 520 096, ve facebookové skupině Právní poradna Obce překladatelů nebo zasílat e-mailem na asistent@staidl-leska.com.