DILIA přijme referenta*ku pro zahraničí

Divadelní oddělení přijme referenta*ku pro německy mluvící země, Slovensko, Polsko, Maďarsko, skandinávské země a část Balkánu.

Náplň práce:

• smluvně administrativní činnost, komunikace se zahraničními partnerskými agenturami a autory v oblasti Německa, Rakouska, německy mluvící části Švýcarska, Slovenska, Polska, Maďarska, skandinávských zemí a zemí Balkánu, řešení licenčních podmínek
  • uzavírání smluv a práce s vnitřním informačním systémem

Požadujeme:

• SŠ nebo VŠ vzdělání
  • aktivní znalost anglického a německého jazyka
  • uživatelskou znalost PC (Internet, Office, E-mail)

Nabízíme:

• zajímavou práci v oblasti kultury
  • příjemné pracovní prostředí, kancelář s menším počtem zaměstnanců
  • zaměstnanecké benefity
  • mzda podle hospodářských výsledků v aproximativní výši minimálně 23.000 Kč