Wolfram Höll: My jsme tři

Dítě mladého páru trpí trisomií a lékaři mu dávají rok života. Současná společnost ale působí dojmem, že neexistují žádná tabu a zvládnout se dá všechno. Takže plány na život v Kanadě nemůže zhatit ani postižené dítě! Nebo ano?

První české vydání oceňovaného německého dramatika, básníka a rozhlasového autora Wolframa Hölla vychází v překladu Zuzany Augustové. Ve scénickém čtení se v režii Ondřeje Škrabala představí Ivana Uhlířová, Jiří Černý a Vojtěch Bartoš.


Studio Rote vydává knihu My jsme tři ve spolupráci s platformou pro současnou poezii Psí víno.

Akce se koná v rámci Pražského divadelního festivalu německého jazyka.
Vstup je zdarma.

Představujeme

Změna bankovního spojení

Upozorňujeme členy, že po sloučení Equa bank s Raiffeisenbank se mění bankovní spojení Obce překladatelů. Od 14. 11. 2022 platí nové číslo účtu OP 1014328992 / 5500 u Raiffeisenbank.

Používejte prosím při všech platbách a v trvalých příkazech nový kód banky 5500! Staré číslo účtu bude fungovat souběžně pouze do 15. 5. 2023.

Právní poradna Obce překladatelů

Pro členy Obce překladatelů je nyní k dispozici bezplatná autorskoprávní poradna. Dotazy můžete advokátní kanceláři Štaidl-Leška Advokáti klást na telefonu 222 520 096, ve facebookové skupině Právní poradna Obce překladatelů nebo zasílat e-mailem na asistent@staidl-leska.com.