Webinář k výzvě Culture Moves Europe

Tento čtvrtek 10. listopadu od 10 do 11 hodin se koná online webinář k výzvě na podporu krátkodobých výjezdů do zahraničí pro umělce a kulturní pracovníky. Výzvu představí Małgorzata Szlendak (Evropská komise) a o své zkušenosti s mobilitním programem Kreativní Evropy promluví Dana Račková (Performalita). Akce bude probíhat v českém a anglickém jazyce se simultánním tlumočením.
 
Webináře se můžete zúčastnit prostřednictvím aplikace Zoom, odkaz vám zašleme na e-mail den před akcí na základě REGISTRACE.
 
Webinář bude možné sledovat také v živém vysílání na Facebooku Kreativní Evropy.
 
Více informací najdete na webu.

Představujeme

Změna bankovního spojení

Upozorňujeme členy, že po sloučení Equa bank s Raiffeisenbank se mění bankovní spojení Obce překladatelů. Od 14. 11. 2022 platí nové číslo účtu OP 1014328992 / 5500 u Raiffeisenbank.

Používejte prosím při všech platbách a v trvalých příkazech nový kód banky 5500! Staré číslo účtu bude fungovat souběžně pouze do 15. 5. 2023.

Právní poradna Obce překladatelů

Pro členy Obce překladatelů je nyní k dispozici bezplatná autorskoprávní poradna. Dotazy můžete advokátní kanceláři Štaidl-Leška Advokáti klást na telefonu 222 520 096, ve facebookové skupině Právní poradna Obce překladatelů nebo zasílat e-mailem na asistent@staidl-leska.com.