Poznejte svého překladatele – Veronika Volhejnová v Ostravě

Srdečně zveme do Knihovny města Ostravy. V rámci pravidelných besed v této knihovně vystoupí překladatelka z angličtiny Veronika Volhejnová, jejíž překladatelský záběr je opravdu široký a jde od překládání literatury pro děti a mládež přes detektivky a thrillery až po překlady významných angloamerických autorů. Beseda je pořádána ve spolupráci Obce překladatelů, KMO, Anglické knihovny a American center Ostrava. Z besedy bude pořízen videozáznam, o jehož zveřejnění vás budeme informovat.
Koná se 5. 12. od 16:00 ve Společenském sále Knihovny města Ostravy ve 3. patře.