Poznejte svého překladatele – Veronika Volhejnová v Ostravě

Srdečně zveme do Knihovny města Ostravy. V rámci pravidelných besed v této knihovně vystoupí překladatelka z angličtiny Veronika Volhejnová, jejíž překladatelský záběr je opravdu široký a jde od překládání literatury pro děti a mládež přes detektivky a thrillery až po překlady významných angloamerických autorů. Beseda je pořádána ve spolupráci Obce překladatelů, KMO, Anglické knihovny a American center Ostrava. Z besedy bude pořízen videozáznam, o jehož zveřejnění vás budeme informovat.
Koná se 5. 12. od 16:00 ve Společenském sále Knihovny města Ostravy ve 3. patře.

Představujeme

Změna bankovního spojení

Upozorňujeme členy, že po sloučení Equa bank s Raiffeisenbank se mění bankovní spojení Obce překladatelů. Od 14. 11. 2022 platí nové číslo účtu OP 1014328992 / 5500 u Raiffeisenbank.

Používejte prosím při všech platbách a v trvalých příkazech nový kód banky 5500! Staré číslo účtu bude fungovat souběžně pouze do 15. 5. 2023.

Právní poradna Obce překladatelů

Pro členy Obce překladatelů je nyní k dispozici bezplatná autorskoprávní poradna. Dotazy můžete advokátní kanceláři Štaidl-Leška Advokáti klást na telefonu 222 520 096, ve facebookové skupině Právní poradna Obce překladatelů nebo zasílat e-mailem na asistent@staidl-leska.com.