Překladatelská dílna: angličtina – začínající překladatelé

Termín: 23. 02. 2024 ( 15:00 - 18:00 )
Cena: 6 500 Kč
Zvýhodněná cena ( Pro členy OP a studenty ) : 4 900 Kč
Místo konání: kancelář OP, Praha
Lektor: Lucie Mikolajková

Obec překladatelů vyhlašuje kurz literárního překladu pro začínající překladatele z angličtiny. Kurz je určen čtyřem až šesti účastníkům a sestává z šesti tříhodinových bloků vždy jednou za dva týdny. V každém bloku se bude pracovat se zadaným literárním textem, který účastník předem přeloží. Účast na kurzu předpokládá obstojnou úroveň znalosti výchozího jazyka (přibližně B2).

Lektorkou bude Lucie Mikolajková. Kurz bude probíhat offline v kanceláři Obce překladatelů (v suterénu na adrese Pod Nuselskými schody 3, Praha 2, tramvaj č. 6 a 11, zastávka Nuselské schody). První lekce se bude konat v pátek 23. února v 15.00.

Kurzovné činí 4 900 Kč pro členy OP a studenty a 6 500 Kč pro ostatní zájemce. Absolventi kurzu mohou obdržet certifikát o účasti.

Máte-li o účast zájem, ozvěte se, prosím, na e-mailovou adresu info@obecprekladatelu.cz. Pokud na vás v kurzu nezbyde místo nebo vám nevyhovuje termín, oslovíme vás přednostně před vypsáním dalšího kurzu.