Kurz literárního překladu pro pokročilé překladatele z angličtiny

Obec překladatelů vyhlašuje kurz literárního překladu pro pokročilé překladatele z angličtiny. Kurz je určen čtyřem až šesti účastníkům a sestává z šesti tříhodinových bloků vždy jednou za čtrnáct dní. V každém bloku se bude pracovat se zadaným literárním textem, který účastník předem přeloží.
Lektorkou kurzu bude Petra Martínková. Kurz bude probíhat offline v kanceláři Obce překladatelů (v suterénu na adrese Pod Nuselskými schody 3, Praha 2, tramvaj č. 6 a 11, zastávka Nuselské schody). V případě dostatečného zájmu můžeme kurz zahájit v půlce října. Konkrétní termín si zájemci dohodnou s lektorkou.

Kurzovné činí 4 900 Kč pro členy OP a studenty a 6 500 Kč pro ostatní zájemce. Absolventi kurzu mohou obdržet certifikát o účasti.

Máte-li o účast zájem, ozvěte se, prosím, na e-mailovou adresu info@obecprekladatelu.cz. Pokud na vás v kurzu nezbyde místo nebo vám termín nebude vyhovovat, oslovíme vás přednostně před vypsáním dalšího kurzu.