Ezagutu Katalánsko / Poznat Katalánsko

Večer věnovaný katalánské literatuře, Katalánsku a Pyrenejím. V rámci večera představí překladatel ze španělštiny a katalánštiny Michal Brabec svůj nejnovější překlad katalánské autorky Irene Solà Zpívám já a hora tančí, který vyšel právě v nakladatelství Euskaldun, jež se věnuje vydávání literatury a překladatelům tzv. malých jazyků. Zveme všechny do velmi inspirativní plzeňské univerzitní kavárny Družba. Pořádáno ve spolupráci Obce překladatelů se spolkem Euskaldun.
Koná se 12. 12. v kavárně Družba (Plzeň, Sedláčkova ulice 19) od 18:00.