Ať žijí knížky, ať žije divadlo!

Jak to funguje?

1. Vyberte si knihu.

2. Vyberte osobu, které chcete knihu koupit (anebo si ji od ní přejete).

3. Osobu (ale klidně také nakladatelství či autora/ku) v příspěvku na sociální sítích označte a v příspěvku kromě osobního vzkazu nezapomeňte použít hashtag #kupmiknihu

4. Sdílejte na svých sociálních sítích (Instagram/Facebooku/Twitteru).

Akci ČRo koordinuje rovněž s festivalem Svět knihy, který se k  akci přidá od pondělí 20. 4.. Český rozhlas bude #kupmiknihu sdílet na svých platformách, do akce se zapojují i rozhlasoví moderátoři a spřátelené osobnosti napříč celým vysíláním.

Veškerý obsah z vysílání, i který vznikl následně, je aktualizovaný a dostupný na webu https://dvojka.rozhlas.cz/zije-divadlo-ziji-knizky-8100029.

Představujeme

Změna bankovního spojení

Upozorňujeme členy, že po sloučení Equa bank s Raiffeisenbank se mění bankovní spojení Obce překladatelů. Od 14. 11. 2022 platí nové číslo účtu OP 1014328992 / 5500 u Raiffeisenbank.

Používejte prosím při všech platbách a v trvalých příkazech nový kód banky 5500! Staré číslo účtu bude fungovat souběžně pouze do 15. 5. 2023.

Právní poradna Obce překladatelů

Pro členy Obce překladatelů je nyní k dispozici bezplatná autorskoprávní poradna. Dotazy můžete advokátní kanceláři Štaidl-Leška Advokáti klást na telefonu 222 520 096, ve facebookové skupině Právní poradna Obce překladatelů nebo zasílat e-mailem na asistent@staidl-leska.com.